FUNDACJA AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej

DZIAŁALNOŚĆ. Msza Św. w kościele św. Mikołaja. W ramach przygotowań duchowych do beatyfikacji naszej patronki, służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej w niedzielę 28 stycznia w kościele św. Mikołaja w Krakowie o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. sprawowana przez ks. bpa Jana Zająca. Po Mszy św. zostanie wygłoszone świadectwo o przyszłej błogosławionej. Beatyfikacja Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej. Spotkanie kolędowe grupy Majki i ks. Stanisława. Spotkanie grupy Asi Motyl i ks. Piotra Studnickiego.

OVERVIEW

The web site fundacjaagape.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have examined two pages inside the website fundacjaagape.pl and found two websites referring to fundacjaagape.pl.

FUNDACJAAGAPE.PL TRAFFIC

The web site fundacjaagape.pl is seeing variant levels of traffic in the past the year.
Traffic for fundacjaagape.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaagape.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaagape.pl

WHAT DOES FUNDACJAAGAPE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaagape.pl Mobile Screenshot of fundacjaagape.pl Tablet Screenshot of fundacjaagape.pl

FUNDACJAAGAPE.PL SERVER

Our parsers diagnosed that the main root page on fundacjaagape.pl took eight hundred and fifty milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
85.128.155.56

We found that this domain is weilding the Apache/2 operating system.

FUNDACJA AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following in the web page, "W ramach przygotowań duchowych do beatyfikacji naszej patronki, służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej w niedzielę 28 stycznia w kościele św." We noticed that the web page stated " Mikołaja w Krakowie o godz." It also said " zostanie wygłoszone świadectwo o przyszłej błogosławionej. Beatyfikacja Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej. Spotkanie kolędowe grupy Majki i ks. Spotkanie grupy Asi Motyl i ks."

SEEK SIMILAR WEB SITES

Fundacja Agnieszka - Strona Główna

Fundację Agnieszka tworzy zgrany zespół ludzi z pasją. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem, pracujemy na rzecz najbardziej potrzebujących, wkładamy ogromny wysiłek w rozwój fundacji, oraz dążymy niestrudzenie do realizacji jej celów. Dzięki naszej pracy i determinacji Fundacja Agnieszka istnieje i ma tak wielkie osiągnięcia. Nie szukamy poklasku czy podziękowań bo przyświeca nam misja, którą z tak ogromnym wysiłkiem realizujemy. Nasza Grodziskowa Osada Radości służy dzieciom i oso.

Fundacja ALEA

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowany przez grupę inicjatywną - SURVIVAL-PRAKTYK przy Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy AGAPE. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia.

Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Współpraca z SP ZOZ w Kłodzku. Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Fax 71 784 00 49. 10 1090 2503 0000 0006 3000 0423. Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zatrudni lekarza internistę lub lekarza rodzinnego do Przychodni POZ.

Fundacja ANIMUS - Przekazałeś nam już 1 - Przekazałeś nam już 1 podatku?